kõik kategooriad
EN

Yanlongi spordipark Esimene suur ökoloogiline spordipark Jiangsu põhjaosas

Time :2021-11-05 15:07:10 Tabamused: 15

Teemaga "Veeriim, metsatuul, sport ja fitness" on Yanlongi spordipark rajanud sisejõusaali, välimänguväljaku, laste mänguväljaku ning muid spordi- ja fitnessiprojekte. Samal ajal loob see peen aiamaastiku. See on Yandu võluv linnaspordi- ja kultuuriturismi visiitkaart.

Sissepääsu väljak

Sissepääs terviklik väljak toimib pargi logo esitlusena ja mängib rolli ka külastajate ümbersõidul. 


Laste mänguväljaku ala

Tõrvikutorn
Taskul on tugev sümboolne tähendus. See näitab olümpia teatejooksu teemat. See on populaarne külastuskoht erinevate funktsioonide ja huvidega. See sobib vanema ja lapse suhtlemiseks ja arendamiseks igas vanuses.


Mine läbi Five-balli
See mänguväljaku varustus on disainitud erinevate pallide, nagu korvpall, jalgpall, võrkpall, ragbi, tennis, teema, andke lastele teada võistlusspordi trendidest ja kogege sporti.
Veemäng

Lapsed ei saa jätta mängimata veega, et oma olemust vabastada.
Kuubikronija ja liumägi
Ronijas on mõned kuubikud, mis julgustavad lapsi kuubikulabürintist läbi minema ja üles ronima ning seejärel libisema. Liumäe ümber on mõned tegevuste mängupaneelid. Lapsed saavad treenida füüsiliselt ja parandada oma käelist oskust.  
Kaiqi grupi loodud laste mängukeskus parki ei paku lastele mitte ainult vaba aja veetmise ja meelelahutuse ning vanema ja lapse suhtluse kohta, vaid võimaldab lastel saada loodusele lähedale, nautida sporti, tugevdada füüsist ja jalutada õnnelikult.

Nendest on imelisemaid. Saate seda isiklikult kogeda ja ühiselt tunda rohelist ökoloogilist spordiruumi, mis kannab kultuurilisi, ökoloogilisi, sotsiaalseid ja muid funktsioone.