kõik kategooriad
EN

Mis kasu on laste mänguväljakust?

Time :2021-09-17 13:28:13 Tabamused: 11

Mänguväljaku varustus vastab erinevate pereliikmete puhkevajadustele.

Lastele: Mäng on laste olemus


Mäng pole mitte ainult lapse loomus, vaid ka lapse õigus. Kuna üha enam on 90ndate aastate vanemaid, on uue põlvkonna 90ndate aastate vanemate jaoks, keda „laastas“ mõte „ärge kunagi laske oma lastel stardijoonel kaotada“, kuidas hoida oma laste süütut ja ilusat lapsepõlve probleem, mida nad peavad praegu mõtlema ja sellele enam tähelepanu pöörama. Suures kaubanduskeskuses ringi jalutades pole raske leida, et peaaegu iga kaubanduskeskus on varustatud vastavate vanemate ja laste meelelahutuskohtadega, mitmekesiste tüüpidega ja erinevate teemadega laste mänguväljak seadmed või pere meelelahutuskeskus.


Vanematele: ka vanemad peavad end lõdvestama

Võrreldes laste olemusega mängimist tuleb vabastada, peavad vanemad kulutama aega ja energiat oma laste eest hoolitsemiseks, kui nad pärast pingelist tööd koju naasevad. Vanemad, kes on pikka aega olnud nii pingelises eluolus, vajavad ka kohta, kus oma keha ja vaimu lõõgastuda. Pere meelelahutuskeskus on selle probleemi hästi lahendanud. Eelkõige on perekonna meelelahutuskeskusest koos vanemate meelelahutusprojektidega saanud kohad, mida vanemad ja nende lapsed sageli külastavad.

See arendab laste sotsiaalseid oskusi


Psühholoogias, kui rääkida eakaaslaste rühmade tähtsusest üksikisikutele, ei vaja lapsed mitte ainult vanemate, vaid ka eakaaslaste tuge. See nõuab lastelt pidevat kontakti rohkemate lastega ja oma sõpruskonna loomist ning laste mänguväljak võib anda lastele võimaluse teistega suhelda.

Laste vahel, kes jäävad alati koju ja ei suhtle teistega, ja lastel, kes ilmuvad sageli laste mänguväljaku parki ja muudesse kohtadesse, kus on rohkem inimesi ning kellel on rohkem võimalusi teistega läbi saada, on selge erinevus. Lastel, kes sageli teistega läbi saavad, on ilmselgelt palju tugevamad suhtlemisoskused. Nad teavad, kuidas teiste tunnete eest hoolitseda ja teiste eest mõelda. Loomulikult on selliste laste ümber rohkem sõpru.

Vastake füüsilise funktsiooni treenimise vajadustele: Laste mänguväljak on oluline koht laste füüsilise funktsiooni treenimiseks

Laste kasvu ja arengu protsessis on lapsepõlv kõige olulisem osa. Seetõttu on lapsepõlves laste füüsiliste funktsioonide teostamine muutunud vanemate kõige murettekitavamaks probleemiks. Ilmselgelt on võimatu lapsi täiskasvanute varustusega jõusaali viia.
Mida saame veel teha? Laste mänguväljak on hea koht liikumiseks. Laste mänguväljakul saab erineval määral treenida laste praktilist võimekust, ajuvõimet, reaktsioonivõimet ja tasakaalu. Kõige tähtsam on see, et lastepargi mänguväljaku seadmed on kujundatud vastavalt laste vanusele ning turvalisuse pärast pole vaja muretseda. Pargi ohutust on alati rangelt kontrollitud. Sellist mänguväljakut, mis võimaldab lastel ilma liigse ohutusriskita trenni teha, on raske mitte saada vanemate esimeseks valikuks.