kõik kategooriad
EN

Mida tuleb laste mänguväljakul arvestada, et meelitada rohkem külastajaid?

Time :2021-09-28 09:08:28 Tabamused: 20

Laste mänguväljak on praegu kuumim investeerimisprojekt, sest selle peamine tarbija on lapsed ja vanemad märgivad oma laste peale, et nad on põhimõtteliselt nõus oma lapsed laste mänguväljaku parki viima. Investorid ja lasteparkide pidajad aga puutuvad kokku ka mõne väikese probleemiga, näiteks kuidas valida lasteparkide mänguvahendeid?

Muutke lapsed domineerivaks

Lapsed saavad initsiatiivi tegutseda ja Laste mänguvahenditest õppida. Kui lapsed saavad mängides eduka kogemuse, saavad nad saavutustunde. Sel moel on nad valmis muutuma inimeseks, kellel on julgust väljakutsetele vastu astuda.

Disainige erinevas vanuses lastele erinevaid mänguvahendeid

Laste mänguvahendid peavad olema erinevad vastavalt nende vanusele ja võimetele, lastele meeldivad mänguasjad, mida saab nendega kontrollida, liiga raske on masendav, liiga lihtne on igav. Seega peab pargiomanik ostma erinevat tüüpi mänguvahendeid vastavalt mängijate vanusele.


0-2-aastane väikelaps

Füüsilised omadused: meeldib ringi jalutada, mängida liiva ja veega ning näidata üles suurt huvi väikeste loomade vastu.
Psühholoogilised omadused: selles vanuses on väliskeskkonna tunnetuseks tunne ja taju. 6 kuud pärast sündi on lapsel esialgne mälu ja otsustusvõime ning ta saab aru ümbritsevatest asjadest.
 
Huvipakkumised: neile hakkab meeldima erinevate objektide vaatamine, kuulamine ja puudutamine. Eriti huvitavad neid erksate värvide ja heliga mänguasjad. Nad võiksid mängida lihtsaid mänge, kuid mäng on tegelike objektidega lahutamatu. Pehmed ehitusplokid, erksad värvid ja lihtsad käsitsemistoimingud sobivad kõige paremini väikelastele.


2-5 eelkoolis

Füüsilised omadused: selles vanuses lapsed on oluliselt suurendanud oma kehalise aktiivsuse võimet, oskavad osavalt läbi viia hüppeid, jooksmist, ronimist ja muid tegevusi ning tunnevad suurt huvi ümbritseva keskkonna uurimise vastu.
 
Psühholoogilised omadused: kui keha energia suureneb, moodustab see järk -järgult ka kujundliku mõtlemise võime. Tähelepanu hakkab keskenduma ja uusi asju on kerge meelitada ja meeldib teha kujutlusvõimet vajavaid tegevusi.
 
Huvi avaldamine: selles vanuses lastel on aeglaselt kujunenud oma iseloom, kas aktiivne või vaikne. Enamik lastepargi varustust, nagu moodulmänguväljak, liivabassein, sõiduautod ja rollimängud, sobivad selles vanuses lastele paremini.5-12-aastane kooliealine

Füüsilised omadused: tegevuse ulatust laiendatakse järk -järgult ning saab teha sisu ja rangete mängureeglitega tegevusi.
 
Psühholoogilised omadused: sel perioodil mõjutab laste käitumist perekonna, kooli ja ühiskonna välismaailm.
 
Huvitulemused: lapsed on sel perioodil aktiivsemad ja hakkavad järk -järgult huvi tundma spordi- ja võistlusmängude vastu, nagu kaljuronimine ja avastamine. Teisest küljest on nad uudishimulikud kõrgtehnoloogilistele asjadele, nagu VR, AR ja muud seeriad.

Täiuslikult toodetud

 Head laste lõbustusseadmed on valmistatud headest materjalidest ja atraktiivsest disainist, mis võib muuta laste mänguväljaku seadmed kõrgeks mänguväärtuseks. Kui laste mänguväljaku seadmed kiiresti katki lähevad, on lapsed üsna pettunud, sest äratasid äsja mängu ja uurimise südame, mis kiiresti kustutatakse. Seetõttu saab suurepärast tootmist alustada järgmistest aspektidest: 

Mänguväljaku kujundus:

 Laste jaoks on ilus välimus, värvilised tuled ja imeline muusika esimesed elemendid, mis neid meelitavad. Esmamulje on väga oluline. Lastepark peaks jätma klientidele esmakordselt hea mulje, et meelitada kliente tagasi tulema. Lisaks peaks lõbustusseadmete kuju olema teatud tähendusega. Inimestest saab teie stabiilne klientide allikas erilise tähenduse tõttu, näiteks kui mänguvahendite välimus tähendab õnne jne.

Valige suure jõudlusega mänguvahendid

  Mänguväljaku varustuse valimisel tuleb arvestada kulutasuvust. Lühidalt, kui seadmed mahutavad sama hinnaga rohkem inimesi, on kulutasuvus suurem ja kõrge kulutasuvusega tooted on laste seas populaarsemad. Lõbusa ja huvitava varustuse valimiseks ei suuda üksik mänguväljak sageli laste mängimise vastu huvi äratada, samas kui lõbusad ja huvitavad mänguväljakute seadmed pakuvad lastele rõõmu.
 

Mänguväljaku varustuse suurus
  Tegevusprotsessis ei ole pargioperaatorite jaoks esimene asi lõbustusseadmete valimine, vaid kõigepealt oma tingimuste hindamine ja sobivate lõbustusseadmete valimine, võttes arvesse nende enda eelarvet, ala, üldist teema jne. laste mänguväljakute park, on väga oluline jätkata vastavalt teie vajadusele. Ärge ostke tooteid, mis ületavad teie eelarvet või on teie piirkonna jaoks liiga suured.  

Mänguväljaku varustuse kvaliteet
Kvaliteetsed laste lõbustusseadmed ei saa mitte ainult tagada lõbustusseadmete normaalset tööd, vaid ka teatud määral vältida õnnetusi. Laste enesekaitse teadvus on väga nõrk ja nende vastupanuvõime väga nõrk. Seetõttu on vaja tagada, et lõbustusseadmetega mängu ajal probleeme ei tekiks, vastasel juhul ei saa tagada mitte ainult laste turvalisust, see mõjutab ka klientide meeleolu ja mänguväljaku pargi tulu. .

Lisaks lõbustusseadmete täiustamisele on oluline parandada ka teenuste kvaliteeti ja anda tarbijatele õigeaegselt tagasisidet. Aja jooksul võib teie laste mängukeskus teisi pidevalt maha jätta ja saada tugeva turukonkurentsi.