kõik kategooriad
EN

Millist suhtlust vajab laste mängupark kõige rohkem?

Time :2021-12-31 14:08:46 Tabamused: 6

Üha enam laste lõbustusparke on võtnud kasutusele uusimad mänguseadmed ning brändilõbustusparkide teenused ja kontseptsioonid, et lapsed saaksid mängu ajal kogeda erinevaid elulisi rolle, parandada laste sotsiaalseid võimeid, praktilisi võimeid ja tegevuse koordineerimise võimet ning edendada laste mänguhoogude arengut. laste aju arendamine ja vaimne kultiveerimine.

◆◆Laste ja mängukeskuse vaheline suhtlus◆◆

Laste mängupark ei ole mitte ainult koht, kus lastele mänguvarustust pakkuda, eriti neile, kellel on tugev suhtlus, mis ühendab meelelahutuse, spordi, intelligentsuse ja fitnessi. Operaatorid peavad koostama erinevad turundusplaanid vastavalt oma laste lõbustuspargi varustuse omadustele.

Erinevatel mänguväljakute seadmetel on erinevad interaktiivsed efektid. Vajalik on läbi viia piisav turu-uuring, mõista kohaliku rahva eelistusi ja lastele meeldivat, valida sobivad laste mänguvahendid ning seejärel rajada kõikehõlmav lastele sobiv lõbustuspark läbi toote modelleerimise, vastava tugivarustuse ja üldise disainistiili.
 
Samuti saame korraldada lastele auhindu, pakkuda laste julgustamiseks väikeseid auhindu ning suurendada laste mänguväljaku pargi ja laste vahelist sõbralikku suhtlust, et edendada teisest tarbimist, mitmekordset tarbimist ja saada suuremat kasu. Valitud kingitus on lastele stiimuliks, mis võib motiveerida neid rohkem selles osalema. Samuti muudab see auhindu püüdvatel lastel suurem saavutustunne ja neile meeldib rohkem lastepark.

◆◆Lastevaheline suhtlus◆◆

Kiirenenud linnaelu tempoga jääb laste tegevusruum aina väiksemaks ja väheneb ka suhtlemine teiste lastega. Samal ajal jääb vanemate ja laste omavaheline suhtlus üha vähemaks.
Kui praegu on olemas keskkond, mis võimaldab lastel omavahel suhelda, laske lastel loomulikult formaalsust murda ja koos mängida ning vanemad on rohkem valmis laskma lastel mängida.

◆◆Vanemate ja laste vaheline suhtlus◆◆

Mis puutub lastesse, siis nende turvatunne, isiksusetüüp, temperamenditüüp, usaldus vanemate vastu ja kiindumus vanematesse avaldavad vanema ja lapse suhtele teatud mõju.

Mängus saatke lapsi, et lapsed saaksid anda oma kujutlusvõimele täieliku mängu, hinnata ja lahendada mängus olevaid probleeme omal moel, mis mitte ainult ei treeni oskust lahendada päriselu probleeme, vaid edendab ka nende mõtlemisvõimet. .