kõik kategooriad
EN

Hiinas mänguväljaku seadmete lühike ajalugu ja tööstuse väljavaated

Time :2021-09-07 15:34:36 Tabamused: 8

Hiina majanduse jätkusuutliku ja terve arengu ning inimeste materiaalse elatustaseme pideva paranemisega suureneb ka Hiina nõudlus laste mänguväljakute järele. Mänguväljakute parkidest on tasapisi saamas uut tüüpi meelelahutustooted ja need moodustavad järk -järgult mitmekesise kombinatsiooni arengukeskkonnaga, nagu haridus, maapiirkond, puhkus ja intellektuaalomand.

Mänguväljaku varustuse kontseptsioon
30. detsembril 2011 andsid Hiina Rahvavabariigi ja Hiina riikliku standardiamet kvaliteedi järelevalve, inspekteerimise ja karantiini peavalitsus ühiselt välja riikliku standardi GB / t27689 2011 laste mänguväljaku seadmed, mida on ametlikult rakendatud alates 1. juunist 2012. .
Sellest ajast alates on Hiina lõpetanud mänguväljaku seadmete siseriiklike standardite ajaloo ning määras esmakordselt ametlikult kindlaks mänguväljakute varustuse nime ja määratluse riiklikul tasandil.
Mänguväljakute varustus tähendab 3–14-aastastele lastele elektrilise, hüdraulilise või pneumaatilise seadmega mängimiseks mõeldud seadmeid, mis koosnevad funktsionaalsetest osadest, nagu mägironija, liumägi, roomamistunnel, redelid, kiik ja kinnitused.

Mänguväljaku seadmete väljatöötamine ja areng

Pärast Hiina reformi ja avamist 1978. aastal on majandus viimase 40 aasta jooksul kiiresti arenenud ning Hiina mänguväljakute seadmete tööstus on arenenud nullist. Praegu on sellest kujunenud tööstusharu, mille aastane toodangu väärtus on kümneid miljardeid.

Hiina mänguväljakute arendamise 3 etappi
Algusetapp-1980-1990 Aasta


1980. aastatel olid kaks olulist sündmust, millega tähistati laste mänguväljaku algust, asjaomaste tööstusühenduste loomine.

1986. aastal loodi Hiina mänguasjade ja alaealiste ühendus (varem tuntud kui "Hiina mänguasjade ühendus"). Riiginõukogu ja tsiviilministeeriumi riigivara järelevalve- ja halduskomisjoni heakskiidul nimetati see 24. juunist 2011. aastal ametlikult ümber Hiina mänguasjade ja alaealiste ühenduseks. 1. augustil 1987 oli Hiina lõbustusparkide vaatamisväärsuste ühendus asutati.
Kuna Hiina suurim ja varaseim mänguväljakute tootmisbaas oli, hakkas Yenzjia maakonnas Qiaoxia linnas asuv Wenzhou suur hulk ettevõtteid mänguväljaku varustust tootma ja müüma 1980ndatel ja 1990ndatel.
2006. aasta juulis tunnustati Hiina mänguasjade ühingu poolt Qiaoxia linna, Yongjia maakonda, Wenzhou Hiinas haridusmänguasja linnana (läbis uuesti hindamise juunis 2009).


Kaubamärgid said alguse nendel aastatel, nüüd on neist saanud Hiinas toodetud kuulsad mänguväljakute seadmed. Alates algusaegadest on Kaiqi kogu mänguväljakute tööstuses tegutseva kontserniettevõttena saanud Hiina mänguväljaku seadmete juhtivaks ettevõtteks ja on kõrgekvaliteediline mänguväljakute kaubamärk
Ettevõtlikest kaubamärkidest on neil aastatel Hiinas kujunenud tuntud kodumaiste jõuallikateta lõbustusparkide kaubamärgid. Kogu tööstusahela grupi ettevõttena, kes tegeleb Hiinas varases staadiumis jõuallikata vanemate ja laste lõbustusseadmetega, on puurist saanud Hiina juhtiv toitevaba lõbustusseadmete ettevõte ja ülemaailmselt tuntud tipptasemel lõbustusbränd, millel on kultuuriline ja hariv väärtus.

2 Arendus- ja populariseerimisetapp - 2000ndad
21. sajandil on Hiina mänguväljakute tööstus jõudnud kiire arengu perioodi ja tööstustootjad on järk-järgult realiseerinud suurtootmise. Tootesari on nullist kasvanud ning turu ulatus on laienenud majanduslikult kõige arenenumatest Pärlijõe deltast, Jangtse jõe delta ja Bohai velje majandusringist Hiina maismaapiirkondadeni ning isegi küladesse ja linnadesse.
Samal ajal hakkasid välisturule sisenema Hiinas valmistatud mänguväljakute seadmed. Nüüd on Hiinas toodetud kõikjal kõigil maailmajagudel.
Tööstuse kiire arenguga on järk -järgult kasutusele võetud mänguväljaku varustusega seotud riiklikud standardid ja tööstusstandardid, mis on oluliselt edendanud toodete kvaliteedistandardeid ja tööstuse arengutaset.

3 Reformi ja innovatsiooni etapp - 2010. aastad
Interneti kiire arengu ja infoajastu tulekuga on tööstuse praktikud ja investorid, disainerid ja teadusasutused oluliselt kiirendanud juurdepääsu teabele. Mänguväljakute disainerid hakkasid tähelepanu pöörama ka laste käitumisele ja psühholoogiale.
Vastavalt laste erinevatele vajadustele muutuvad laste mänguväljaku erinevad tüübid ja funktsioonid üha rikkalikumaks. Laste põhjal on mänguväljak loodud turvalisemaks, väljakutsuvamaks ja huvitavamaks ning sobivamaks laste füüsiliseks ja vaimseks arenguks, et luua nende tervislikuks kasvuks tõeliselt sobiv puhkepaik.

Elektrivaba toite projekteerimisel ja rakendamisel on rakendatud igasuguseid täiustatud lõbustuspargi kujunduskontseptsioone, nagu kaasav lõbustuspark, lapsesõbralik linn (kogukond), kuiva ja märja tsoneeringu kombinatsioon, loodusliku puuduse säästmine, seikluspark ja igas vanuses lõbustuspark. laste lõbustuspark.

Mänguväljakutööstuse väljavaated

1 Mänguväljakute seadmetel on tulevikus kultuuriturismi turul suur potentsiaal
Hiina majanduse arengu ja rahvatulu suurenemisega on turismikäitumine muutunud populaarseks. Hiljuti teatas kultuuri- ja turismiministeerium ametlikult, et siseturistide arv oli 2019. aastal 6.006 miljardit, mis on 8.4%rohkem kui aasta varem ja turismitulud aastas kokku 6.63 triljonit jüaani kasv 11.1%.
Tööstussuundade seisukohast on Hiina turismiturul tohutu ruum, nõudlus riikliku turismi järele on jätkuvalt suur ning toodetele ja teenustele esitatakse kõrgemaid kvaliteedinõudeid.

2 Jõuvaba park saab vanem-laps mänguturu peamiseks jõuks
Keskklassi tõusu, turismitarbimise paranemise ja kahe lapse poliitika avanemise superpositsiooniefekt on sünnitanud tohutu vanemate ja laste turismituru. "Lastega reisimine" on muutunud turismituru peamiseks tarbimistrendiks.

Selliste turunõudluse ja tarbimiskäitumise tunnuste kohaselt saab vanemate ja laste mänguväljak park rahuldada kõik vajadused kõige suuremal määral:

Esiteks linna äärelinnas asuvas suurepärases ökoloogilises keskkonnas asuv park, mis lahendab väikseima ajakuluga linnateemaliste laste-perede lühikeste välitegevuste ning mõistmise ja loodusega kokkupuutumise probleemid;

Teiseks, professionaalsed mänguväljakute seadmed ei vasta mitte ainult laste mänguloomusele, vaid rahuldavad ka lõbusa õpetamise õpivajadusi erikursuste kaudu. Laste mängu tagamise ajal saavad vanemad ka vaba aega, lõõgastust ja mugavaid elamusi.

3 Vanemate ja laste mänguväljakute park ühendab linna- ja maaelu arengu
Riikliku statistikabüroo statistika kohaselt jõudis 2018. aastaks Hiina linnastumise tase (linnastumise määr) 59.58%-ni, mis on peaaegu 60%. Võrreldes 17.9% -ga Hiina linnastumisprotsessi alguses 1978. aastal, kasvas see 42 protsendipunkti.
Kuigi Hiina linnastumise määr tõuseb, paljastab see ka mõningaid arenguhäireid, mis tulenevad ühepoolsest linnapiirkonna laienemisest ja linnarahvastiku kasvust, mille tulemuseks on linnades vanemate ja lastega tegelemiseks sobiva väliruumi nappus.
Seetõttu hakkasid inimesed voolama linna ümbritsevatesse ökoloogilistesse ruumidesse, nagu külad, talud, maa- ja metsapargid. Turunõudluse arengukiirus on aga tublisti ületanud välitoodete uuendamise kiirust üle linna.

 Linnastumise ja linnastumisvastase võitluse vastastikuse arengukeskkonna raames mängib vanemate ja laste mänguväljakute park turu vajaduste rahuldamist ning pakub linnatarbijatele väärtuslikku, kaasaegset teemakujundust ja suure osalusega meelelahutust.

4 Mänguväljaku seadmed liiguvad funktsioonilt IP -le
Hiina kultuuriturismi tööstus on kogenud alates ressursside juhitud ajastust kolmkümmend aastat tagasi kuni turu juhitud ajastuni kümme aastat tagasi ja seejärel praeguse intellektuaalomandi juhtimise ajastuni.
Kõrgelt koondatud väärtuse kandjana ühendab IP pideva kasvatamise ja levitamise kaudu võrguühenduseta ja võrguühenduseta, ühendab toote väärtuse ja tarbijate nõudluse ning integreerib ettevõtte tooted ja teenused eristusvõimelise ja süstemaatilise kuvandi ja käitumise kaudu väärtusvõrgustikku, et koguda ja suurendada .
Uue kultuuri- ja turismitootena ei vasta standardvarustusele toetudes traditsioonilised neli põhifunktsiooni „roomamine, kiikumine, ronimine ja libistamine“ kaugeltki tarbijate vajadustele.

Vanemate ja laste mänguväljakute pargitööstus rikastab erinevaid jõuallikata vanema ja lapse puhkeajakogemusi eripäraste intellektuaalsete omadustega erinevate teemade planeerimise, kuju kujundamise, kontseptsiooni laiendamise, funktsioonide integreerimise, ruumi kattumise ja muude viiside kaudu.
Mänguväljakute tööstuse areng on lahutamatu valitsuse ja tööstusliitude toetamisest ja edendamisest, samuti tööstuse standardite sõnastamisest, järelevalvest ja rakendamisest. Samal ajal vajab see ka ettevõtete püsivust ja võitlust.
 
Et lastel oleks õnnelikum ja parem lapsepõlv, ei unusta Kaiqi oma esialgset kavatsust, peab kinni uuendustest, uurib pidevalt ja juhib tööstuse kiiret ja tervislikku arengut vastavalt tööstusharu võrdlusaluse nõuetele.