kõik kategooriad
EN

Eduka projekti lõpetas Kaiqi--Gudaowani park

Time :2021-10-22 17:11:29 Tabamused: 8

12. jaanuaril 2021 avati ametlikult Chongqing Bishan Gudaowani (tähendab Ancient Road Bay) park, mis kestis kaks aastat ja läks maksma 270 miljonit jüaani. Chengdu Chongqingi iidse postitee kultuuri teemaga pargis reprodutseeritakse vanu Hiina postijaamade kultuuri ja ajaloolisi paiku Bishan Roadil, Dongxiao teel ja Yuhe iidsel teel ajaloos, et uurida põhjalikult Chengdu Chongqingi ajaloolist konteksti ja pärida Bashu traditsiooniline kultuur.

Park on jagatud erinevateks piirkondadeks vastavalt erinevale kultuurile ja iga ala mänguväljakute varustus on kohandatud kultuuri kajastamiseks.

Topelttrumli ala

Sõjatrumm on moraali tõstmiseks või lahingu juhtimiseks mõeldud trumm. Kuulus Hiina sõjaväestrateeg Sun Tzu tõi oma sõjakunstis välja: "kuldne trumm on inimeste silmad ja kõrvad... Et julged ei saaks üksi rünnata ja pelglikud üksi taganeda".

Kahekordse trumli ala, mille keskmes on suur topelttrummel, on paigutatud saidi juhtivale kõrgusele.
Kogu varustus on tehtud kaheks ühendatud iidseks topelttrummikujuliseks, millel pole mitte ainult lõbustusvarustuse funktsioon, vaid ka pilkupüüdev maastiku modelleerimise funktsioon. Mänguvahendite interjööris on vertikaalne ja horisontaalne ronimine, ruumiline labürindimäng, topelttrummi löökpillid, toruslaid ja muud mänguosad.

Kiige päritolu võib otsida iidsetest aegadest sadu tuhandeid aastaid tagasi. Sel ajal pidid meie esivanemad elatise teenimiseks metsapuuvilju korjama või metsloomi küttima. Ronimisel ja jooksmisel püüavad nad sageli tugevaid viinapuud, kõiguvad viinapuude juures, ronivad puude otsa või ületavad kraave.

Igal ajal võib vaatetorni ehitada. Selle ülesanne on avada fikseeritud vaade teatud piirkonnas.


Laifengi jaama piirkond
Vana-Hiina rauast trosssildade hulka kuuluvad peamiselt rauast trosssildad ja raudkaablist ujuvsillad. Raudtrosssilla ehitust kasutati peamiselt sügavate ojade ja ojade "loodusliku grabeni" läbimiseks. Samal ajal kasutati seda ka sõjaliseks kaitseks Jangtse jõe kanali blokeerimiseks.

Iidsetel aegadel oli redel omamoodi sõjavarustus, millega ronidakse üles linnamüürile ja rünnatakse linna. Sellel on rattad all ja saab sõita. Seetõttu nimetatakse seda ka "redelautoks".
Piiramissõiduk on iidne piiramisrelv, tuntud ka kui kiirussõiduk. See tugineb piiramishaamri kiirusele ja kineetilisele energiale, et murda läbi linna värava või hävitada linnamüür.

Stockade on kaitseaed. See on tavaliselt sõjaväes tavaliselt kasutatav takistus. Seda saab kasutada ka küla kirjeldamiseks.

Selle ala kujundamisel on kasutatud peamiselt iidsete talumajade sageli kasutatavat tehnikat, mis ühendab iidsete kommete tunnused mänguväljaku varustusega, ainulaadse stiili ja lõbusa õpetamisega.

Liivabasseini ala

Kiik ja kiik on populaarsed pargi mänguväljaku vahendid. Et rahuldada rohkemate laste nõudmisi, on liivabasseini ala teinud ka kollektsiooni. Kujunditeks on iidne puidustiil ja iidsete seadmete kujundid, mis on justkui linnakärast kaugel ja integreeritud loodusellu.

Veekahuri ala
Lapsepõlv on värviline vöö. Kasvuvööndis on palju värve, nagu entusiasm, naer ja kurbus, kuid veeala on asendamatu mängumaa, eriti veesõja mängud.
Kuidas oleks kõrvetaval suvel veepallilahinguga?
Veelahing
Kasutades ära looduslikke geograafilisi eeliseid, rajatakse veekahuriala, kus veekahurite abil seatakse vastastikuseks rünnakuks veemängud. Aardelaeva piirdeaeda ja kahele poole kallastele on üles seatud kümneid veekahureid, et saaks vabalt üksteist tulistada. Jõkke on püsti pandud ka mõned aardekastid, ujuvtünnid ja ujuvkastid. Neid saab kasutada ka härjasilmaks võistlemiseks ja laskmiseks.

Dingjia'ao piirkond

Disainiidee pärineb iidselt tänavalt. Tänaval peavad toimuma tehingud, mis on rahast lahutamatud ja selle varustuse puhul on kasutusel mitu iidsetel aegadel levinud valuutat. Hiina valuutal on pikk ajalugu ja lai valik, mis moodustab ainulaadse valuutakultuuri.

Kaiyuan Tongbao oli Tangi dünastia peamine münt 300 aastat. Lisaks olid Shi Simingi poolt valatud Qianfeng chongbao, Qianyuan chongbao, Dali Yuanbao, Jianzhong Tongbao, Xiantong Xuanbao, Shuntian Yuanbao ja Deyi Yuanbao.

Laste mänguväljaku varustuse mänguväärtuse tõstmiseks on disainis kaasas mõned ronimisvõrgud, millega saab pikali heita ja nautida päikesepaistelist vanni ja kehalist tasakaalu. Ronimisvõrgu all on veel mõned väikesed lõbustusvahendid, näiteks rippvaia, kuuvalguse kiik ja pöörlev pall. See keskendub õige marsruudi ja kiiruse kombinatsioonile, mis on lastele väga keeruline ja huvitav mängida.

Chengdu Chongqingi iidne tee ja Qinba iidne tee sisaldavad pikka ajalugu ning värvikaid kombeid ja kultuuri. Avastage aastatuhande vana tee tolmust täis ajalugu, jutustage lugusid kolmest iidsest teest üle Bishani ja tunnetage humanistlikke tundeid läbi aastatuhande.
Kaiqi Play nõuab loodusele toetumist, lõimumist loodusesse ja mägedesse ja jõgedesse ning loob loovalt iidse maanteelahe kauni vee ja kihtidega, pärides ajalugu ja kultuuri.