kõik kategooriad
EN

Loodusharidus-laste tegevusruumi tulevik

Time :2021-09-17 10:33:40 Tabamused: 3

Rääkides laste tegevusruumi kujundusest
Esimene asi, mis pähe tuleb, võib olla värvikas
Seal on erinevaid lõbusaid laste mänguväljakuid

KAIQI JUHTUMID

Inimeste loodud mängukogemus erineb olemusest väga. Päikesetõus ja loojang, talv ja suvi, tuul, pakane, vihm ja lumi, lilled, linnud, putukad ja kalad. Pole midagi paremat kui olla looduslähedane, sest seal on nii palju huvitavat ja uskumatut.

Miks võib rohi "veereda"?

KAIQI JUHTUMID


Miks saab rohi "tantsida"?

KAIQI JUHTUMID


Miks on mesilased nii targad "arhitektid"? Kas saab pruulida ka Xiong Eri lemmikmett?

KAIQI JUHTUMID


Loodusharidus suunab lapsi avama viis meelt, et neid tõelises keskkonnas jälgida, kogeda, mõelda, analüüsida ja luua. Rõhutab, et reaalses keskkonnas õppimine nõuab ainult lõõgastust ja investeeringuid. Loodus ise on salapärane ja huvitav maailm.

KAIQI JUHTUMID


Lapsed ootavad uudishimulikult loodusharidust avastama, uudistama ja avama hulgaliselt teavet ning sellele pööratakse üha enam tähelepanu.

KAIQI JUHTUMID


Lapsed mängivad labürinti, potitaimede kuuri ja puu auk looduses võib tuua lõputult lõbu.

KAIQI JUHTUMID


Lapsed uurivad loodusest, kuidas muuta tuuleenergia, päikeseenergia ja vee gravitatsioonipotentsiaalne energia inimeste jaoks kasutatavaks energiaks ning arendada keskkonnateadlikkust alates lapsepõlvest.

KAIQI JUHTUMID


Pikk kurviline laudtee kulgeb läbi kogu piirkonna ja õhurada läbib, suurendades interaktiivsust.

KAIQI JUHTUMID


Lapsed on sukeldunud täiesti teistsugusesse ökoloogilisse keskkonda. Seal on puidust sillutatud maapind ja suur rohumaa on siin, et jälgida taimede ja loomade elukeskkonda, et mõista ökosüsteemi väärtust.

KAIQI JUHTUMID

Disaineri lõppeesmärk on ühendada lapsed loodusega ja parandada nende vaateid teadusele ja loodusele. Laste looduspark suunab lapsi õppima loodust, geograafiat ja loodusteadusi erinevatel mõistlikel ja huvitavatel viisidel ning sellel on positiivne roll laste huvide kasvatamise ja kasvu edendamisel.