kõik kategooriad
EN

Kaiqi lõbustustööstuse äritegevuse alustamisel on ohutus kõige olulisem

Time :2021-11-10 15:43:56 Tabamused: 5

Ohutus on lõbustusparkide toimimise oluline eeldus. Mitte ainult suurte lõbustusparkide, isegi mõne väikese lõbustuspargi või laste mänguväljaku puhul on varjatud ohte. Igal aastal näeme meedias palju lapsi, kes saavad sellega seotud vigastusi. Laste mängimise ajal peaksid lõbustusseadmete operaatorid tegutsema rangelt vastavalt standarditele, kuid ostetud lõbustusseadmete tooted peavad olema ohutud ja kvalifitseeritud.

Täiskasvanu saatja on vajalik, kui laps mängib mänguväljakul. Täiskasvanu peaks tagama, et lapsed kasutaksid mänguväljaku varustust õigesti ja et vigastuste vältimiseks ei esineks ohtlikku käitumist. Kui vigastus siiski juhtus, saab läheduses olev täiskasvanu kiiresti aidata last päästa. Väikestel lastel ei ole oskust ohtu ette näha, samas kui suurematele lastele meeldib oma piire nihutada, mistõttu on väga oluline, et õnnetusi kontrolli all hoidma ja ära hoidma oleks kaasas täiskasvanu.

Siis millele peaksid täiskasvanud tähelepanu pöörama mänguväljaku pargis mängivate laste saatmisel. Kui sellega kaasnevad tavaliselt vanurid, olge kannatlik, et edastada: Esiteks peaksid täiskasvanud tagama, et nad näevad selgelt seadmel mängivaid lapsi. Enne kui laps valitud mänguvahendiga mängima läheb, on täiskasvanul üldiselt vaja jälgige mänguseadmeid, et näha, kas seal on tõsiseid probleeme, nagu patarei mänguvarustus, kui midagi on puudu, patarei lekib jne. Teiseks peaksite teadma, kas mõned väikesed lapsed sobivad varustusega mängimiseks. Mõnel lõbustusvahendil on vanusepiirangud, millele tuleb hoolikalt tähelepanu pöörata.
Lisaks peavad täiskasvanud enne lastel mängima lubamist kontrollima järgmisi punkte:
1. Ruumi seadmete jaoks, veenduge, et ruum oleks ohutu lapse pea, käte või mõne muu kehaosa jaoks. Liikuvate masinatega seadmed peaksid olema eriti ettevaatlikud, et kontrollida lapse sõrmede võimalikku muljumist või pigistamist.
2. Kontrollige, kas puidust seadmetel on pragusid, kuna metallist mänguväljaku varustus ei tohiks olla roosteta, samuti tuleb veenduda, et seal pole väljaulatuvaid osi, nagu s-kujulised konksud, poldid, teravad metallist servad jne. Need teravad või sassis asjad võivad sageli lastele haiget teha.
3.Lisaks veenduge, et mänguvarustusel poleks lahtisi ega kahjustatud osi ning et sellel osal, mida laps krabiseb, poleks mingeid kahjustusi. Kui mänguväljakul on liivakast, tuleks seda ka üldiselt ohtlike osade suhtes kontrollida. praht nagu teravad pulgad või klaasikillud või isegi katmata liivakastid. (saastumine loomade väljaheitega)

Loomulikult vajavad lapsed täiskasvanu erilist järelevalvet, kuid operaatorina vajavad ka erilist tähelepanu. Hoiatussildid ja mängureeglid peavad olema eredalt tähistatud, hoiatama kõiki mängima. Välismänguväljakute varustuse ohutuse osas peame ostma ka kvalifitseeritud või võimsad tootjad nagu KAIQI MÄNGUMAAD ON HEA VALIK.