kõik kategooriad
EN

Kaiqi mänguväljak ehitas kogukondadesse sõbraliku mängutsooni, et lapsed saaksid oma lapsepõlve nautida

Time :2021-08-06 09:30:11 Tabamused: 16

Mäletate aegu, kui olite laps, kiikusite, ronisite puude otsa ja jooksite hulluks? Isegi väike avatud ruum peidab endas lõpmatu õnne võimalust.
Kuidas saab kogukonna laste mänguväljak laste tähelepanu köita ning nende kujutlusvõimet ja loovust ergutada?

Kaiqi projekteerimismeeskond loodab, et lastel on siin järjepidev mälupunkt ja nad kasutavad mänguväljakute varustust perekonna või sõprade vahelise suhtluse ühendamiseks ruumis, tugevdavad inimestevahelist sidet ja muutuvad emotsionaalseks sidemeks pere või isegi mitme pere vahel. .

Kaiqi eesmärk on ehitada üles lastega arvestav kogukondlik mänguruumikeskkond, viia lõpule avaliku ruumi rekonstrueerimine ja aktiveerimine lastesõbralikus kogukonnas linnakujunduse abil.

Samal ajal juhtige kosmosehariduse kontseptsiooniga aktiivselt laste väärtusi ja käitumist, viige läbi kogukonna ruumi üldine kujundus ja looge lastele uus mängukeskkond, mis vastab kogukonna laste erinevatele vajadustele.

Lastel on teatud vajadus loodust uurida ja kogeda, nad eelistavad õues tegevusi, nagu pallimängud, jooksmine ja veemäng, mis on rohkem seotud spordiga.

Läbi lastesõbraliku mänguruumi kujunduste seeria parandab Kaiqi pidevalt kogukonna laste elukvaliteeti. Pakkuge neile kogukondlikku mänguruumi, kus nad saaksid nautida rõõmsat lapsepõlve, õppida ja kasvada koos vanematega, arendada loovust, et tulla toime tulevaste väljakutsetega. 

Kogukonna mänguruum arvestab täielikult laste vajadusega loodusele lähedale jõuda, lõimib asjakohaselt kunstilisi elemente, et pakkuda lastele lõbusat õpikogemust, näiteks laste harivate mängude seadmine ja katuse uurimine, et muuta laste ainulaadne ruum väärtuslikumaks. ja hariv.

Tulevikus jätkab Kaiqi teadusliku, mitmekesise ja uuendusliku kosmosekeskkonna uurimist, loob lastele sõbraliku kasvukogukonna, laseb lastel rõõmsalt huvitava kujundusega mängida ning loob pidevalt uusi stseene ja uusi elamuskogemusi.