kõik kategooriad
EN

Kaiqi aitab eelkooliealistel lastel igakülgselt areneda ja ergutab laste uudishimu maailma vastu

Time :2021-09-11 15:12:17 Tabamused: 6

Šveitsi psühholoog Piaget usub, et mäng on mõtlemisvorm ja põhiolemus on see, et assimilatsioon ületab kohanemise.
Mängu ajal on lastel sügavam arusaam teadmistest ja maailmast, et edendada nende vaimset küpsust, emotsionaalset rikastumist ja füüsilist paranemist.

Laste jaoks on keskkond, välja arvatud kodu, kummaline ruumi atmosfäär. Kaiqi meeskond annab lasteaiale huvitava, elava ja elava loomingulise vormi kaudu samasuguse mugava ja sooja õhkkonna nagu kodus.
Alles siis, kui lapsed sellises keskkonnas elavad ja õpivad, saavad nad keskkonnaga tõeliselt resoneeruda ja lõõgastuda.

Kaiqi muudab lasteaia ruumi laste meelelahutuse, spordi, kogemuste, suhtlemise ja suhtlemise jaoks paremaks kohaks loomingulise ja peene kujunduse ja paigutuse kaudu, et edendada laste tervislikku kasvu.
Puhkeala on hästi ühendatud väliskeskkonnaga. Lihtsad jooned, originaalsed puiduvärvid ja erinevat tüüpi mänguväljaku varustus näitavad hoolitsust laste kasvu eest kõikjal.

Kaiqi pakub lastele rikkalikumat vaba aja veetmise õhkkonda ja stimuleerib laste loomuliku ja struktuurilise integratsiooni disainikeele kaudu huvitavat maailma avastamist.
Kombineeritud slaidide loomingulise modelleerimise erinevad vormid süstivad lastesse ruumi huvi, stimuleerivad laste sportimissoovi, harjutuste tasakaalu ja riskijulguse vaimu.

Vesi ja liiv ei ole laste silmis kunagi vananenud mänguasjad. Nad mitte ainult ei vasta laste tundlikule liiva ja ruumi mängimise perioodile, vaid maksimeerivad ka ruumi kasutamist.

Luues lihtsa ja loomuliku haridusruumi, saavad lapsed tajuda ja mõelda liikumise ja vaikuse vahel ning kogeda ja uurida vaikuse ja rõõmsameelsuse vahel.
Hariduse ilu eksisteerib sageli tahtmatult ja nüanssides. Kaiqi muudab lõbustusruumikeskkonna varajase lastehariduse tööriistaks ja toob laste lapsepõlve erinevaid temperatuure.

Lapsed on maailma suhtes uudishimulikud. Kaiqi muutumatu algne kavatsus on näidata disainikeele kaudu lastele mugavat ja sõbralikku keskkonda, lasta lastel kasvada tervislikult ja õnnelikult ning hoolitseda laste looduse ja lapsepõlve eest.