kõik kategooriad
EN

Kuidas alustada laste siseruumides mänguväljaku äri?

Time :2021-10-08 16:29:37 Tabamused: 4

Nüüd areneb majandus kiiresti, järjest suuremad linnad, üha rohkem kõrgeid hooneid, kuid mängukaaslasi üha vähem. Vanemad on mures oma laste turvalisuse pärast ega julge neid välja lasta. Kuigi mänguasju on palju, on lapsed endiselt südames üksildased. Lapsed seisavad silmitsi konkurentsiga paljudes aspektides, arukas areng, füüsiline areng, vaimne viljelemine, iseloomulik kuju, ühtegi neist ei saa tähelepanuta jätta, nii et lapsed mitte ainult ei mängi, vaid peavad ka õppima. Laste mänguväljak pole mitte ainult puhas meelelahutuskoht, vaid sellel on ka märkimisväärne hariv mõju. Erinevad seadmed mobiliseerivad täielikult laste mõtlemisvõime ja kujutlusvõime ning aitavad lastel praktiliselt oma intelligentsust parandada. Seetõttu on laste mänguväljaku arengusuund aina parem. Mida peaksid siis Family meelelahutuskeskus või laste mängukeskuse ettevõtjad tasuvuse parandamiseks tegema?
Otsige suurepärast saiti
See on laste siseruumides asuva lõbustuspargi äri edu eeldus.
Üldiselt on suured linnad väga konkurentsivõimelised ja selline meelelahutuskeskus lastele on paljudes kohtades. Lisaks on toimumiskoha üür kõrge ja vool hajus, seega on kulud palju suuremad. Mugava transpordi ja tiheda inimestevooluga koht on loomulikult ideaalne koht poe jaoks.
1. Asukoht: vaadake ümbritsevaid hooneid, et määrata kindlaks laste siseruumides asuva mänguväljaku sisemine konfiguratsioon ja ulatus, ning seejärel kaaluge alustamist liiklusmarsruudilt, keskendudes liiklusteele, sõidukite sagedusele ja kandevõimele.
 
2. Hinnanguliselt ühe pita kohta: paljud siseruumides asuvad mängukeskused on ühendatud suurte supermarketite ja jõukate ärivaldkondadega. Sellistes kohtades on tavaliselt palju inimesi ja see suurendab kiiresti bränditeadlikkust. Arvesse tuleb võtta muid tegureid, nagu kohalik tarbimistase ja laste osakaal elanikkonnas.

Valige sobiv mänguväljaku varustus
Laste mänguväljakute varustuse kvaliteedi tagamine on kõige elementaarsem ja seadmete hind on teine ​​ning kvaliteet on seadmete eluiga. Ainult kvaliteetsed lõbustustooted võivad tööstusturul kindla koha saada ja kordumatuid kliente on lugematu arv. Enne valimist mõistke kõigepealt seadmete kvaliteediväärtust ja seejärel mõõtke, kas need siseruumides kasutatavad mänguväljakute seadmed on ostmist väärt.
 
Lisaks on mängukeskuse sissepääsu ette paigutatud mõned analoogmänguautomaadid ja sarnased tooted, näiteks lastele mõeldud kiikurid, tantsumänguautomaadid ja muud lastele meeldivad elektroonilised mängumasinad, et meelitada lapsi mängima. Samas võib see tuua kogu mänguväljaku pargile ka optimistlikku kasu ja ajada inimesed siseruumide lasteparki. Siiani on Hiinas valminud siseruumides asuvad lastepargid varustatud erinevat tüüpi välisseadmetega, mida lapsed saavad mängida, ning enamik neist asjadest ei vaja meid müntide haldamiseks ja otseseks kasutamiseks.

3. Seadmete uuendamine
Hoiab sisepargi varustuse uudsena.  
Sellised mängud nagu relv ja koon ning raamiga vanaaegne siseruumides mänguväljak on inimeste vaateväljast aeglaselt kadumas. Tänapäeval valib enamik operaatoreid siseruumides asuva mänguväljaku avatud stiili ja mõned mängud lastele isetegemiseks, näiteks ehitusplokid, maalid. Lapsed armastavad neid ja neil on tugev mänguväärtus. Uued tooted määravad teie üldise konkurentsivõime samadel tingimustel. Võib -olla on teie äri hea, kui teie ümber pole konkurenti. Kui teil on teine ​​konkurent, vähendatakse teie hüvesid oluliselt.

4. Õppige lastepargi mängijat püüdma
Kui soovite oma lasteparki paremini hallata, peate kõigepealt õppima haarama pargi publikugruppi - lapsi. Lapsed on eriti tundlikud erksate värvidega ning loomade ja taimede kummalise kujuga mänguvahendite suhtes. Tugeva interaktsiooni ja käivitamisega seadmed on nende seas populaarsemad. Uudne välimus, värvilised tuled, imeline muusika ja kummalised kujundid meelitavad kindlasti paljud lapsed peatuma. Igat tüüpi laste mänguasjadel on erinevad mänguks sobivad vanuseastmed, seega peame ostmisel hästi mõtlema, tegema põhjaliku ennustuse ja sobitamise, järgima üldist õhkkonda ja uudsust ning jätma lastele ja vanematele hea mulje. Olulisem on projekti kavand ja seadmete sobitamine, mis määravad otseselt ka investeeringu tulu.

5. Leidke õige mänguvahendite tootja
Kõigepealt tuleks kaaluda ohutust, seejärel huvi ja värvi. Hea mänguvahendite tootja peaks omama mitte ainult ametlikku kvalifikatsiooni, vaid ka teatud arenguskaalat ja aastatepikkust kogemust. Investorid peaksid valima ametlikult registreeritud mänguväljaku seadmete tootjad, kvalifitseeritud ettevõtted ja tooted, et tagada kvaliteet ja müügijärgne müük.
Teiseks peame kõigepealt minema tehasesse, et näha selle tööseisundit ja saidi ulatust ning seejärel mänguväljaku tootja tootmise mainet, tarnimist ja müügijärgset teeninduse kvaliteeti ning seejärel hoolikalt valida.

6. Korrektne äritegevus
See on kasumi garantii

Reklaami tegemine enne avamist on hädavajalik. Infolehti saab levitada kogu kogukonnas, et teavitada läheduses olevaid inimesi teenuse sisust, hinnast ja vihjeliinist. Äriperioodil saate valida erilise ajaperioodi õhtul või nädalavahetusel. Võite proovida tasuta korraldada mõnede vanemate haridusteadmiste koolitusi, et teavitada vanemaid alushariduse tähtsusest, kuidas kaitsta väikelapsi, arendada laste intelligentsust ja harjutada laste füüsilist võimekust.
Pärast seda, kui mängukeskus on mõnda aega tegutsenud, leidub sageli kliente. Praegu saab operaator julgustada neid liikmekaarte taotlema ja neile teatavaid allahindlusi andma. Lisaks saate regulaarselt korraldada ka väikseid tegevusi, näiteks sünnipäevi või koos läheduses asuvate lasteaedadega, mis on head viisid populaarsuse suurendamiseks ja turistide suurendamiseks.

7. Meil ​​peavad olema oma omadused

Kui hea laste meelelahutuskeskus soovib pikka aega pidevalt töötada, peab sellel olema oma omadused, hea ülevaade turust ja mõistma, mis on praegusel turul populaarne. Praegu on turul üha enam sama tüüpi siseruumides mänguväljakuid. Kui saidioperaatorid tahavad silma paista, peavad pargil olema oma omadused ja esile tõstma isikupärastamist.