kõik kategooriad
EN

Kuidas kaunistada laste siseruumides mängukeskust?

Time :2021-10-16 16:21:17 Tabamused: 6

Nüüd on laste siseruumide mänguväljak muutunud investeerimisturul populaarseks. Ükski investeerimisprojekt pole atraktiivsem kui laste siseruumides mängukeskusesse investeerimine! Noh, kui kavatsete laste siseruumides mängude turul suurt etendust teha, tahame kõigepealt teile öelda, et laste siseruumides mängukeskuse kaunistamine peaks vastama oma positsioonile, pidama kindlat lahingut ja süstima rohkem positiivset energiat oma karjäärile.01
Disaini kuju


Laste siseruumides mängukeskuse mööbli kuju peaks kõigepealt olema visuaalselt elav, loodusele ja elule lähedal ning välimus on täis erksat väljendusrikkust. Teiseks, modelleerimisel on loomade ja taimede valimine loomulikus ökoloogias kõige parem. Nooremate laste jaoks võib see parandada nende asjade tundmist ja kasutada nende vaatlusvõimet.
Lisaks võib pidevalt muutuvate mustrite integreerimine modelleerimisse vastata laste ettekujutusele kogu asjast. Rohkemate mustrite lisamine bioonilise modelleerimise alusel meelitab laste tähelepanu modelleerimise ja abstraktsete mustrite muutmise kaudu, mis on kooskõlas laste uurimisvalmiduse psühholoogiaga.
Laste mänguväljaku seadmete bioonilise mööbli modelleerimine peaks olema huvitav, äratama laste huvi ja vastama laste psühholoogilise arengu tunnustele.


02

Disaini värv


Värvivalikul peaksime esmalt järgima laste vanuselisi iseärasusi. Mõni lapsemeelse värviga mööbel võib sageli võita laste poolehoiu ja tekitada laste psühholoogilist vastukaja.
Laste armastava looduse olemust saab paremini kajastada ja mööbli värviga haarata. Ühevärvilise või looduslike organismide sama värvisüsteemi kasutamine võib hõlbustada laste tuvastamist. Samal ajal võib sobiva kontrastsuse lisamine muuta mööbli tugevaks külgetõmbeks ja värvitooniks.
Laste mänguväljaku keskkonnas muudab suure heleduse ja sooja värviga mööbel lastele rõõmu.03

Sisemise mänguväljaku teema


Laste mänguväljaku teema võib üldjuhul olla jää- ja lumestiil, metsastiil, ookeani stiil, koomiksistiil jne. Seetõttu saavad investorid stiili valides teha väikese küsitluse, et näha, milline on põhitarbija vanus. ja mis on linna laste animatsioonitööstuse ja mänguasjatööstuse laste seas kõige populaarsem. Nii saame lastele vastavalt vanusele valida stiili, mis lastele meeldib. Üldiselt eelistavad lapsed rohkem koomiksitegelasi või värvilisi stiile, mida saab kasutada viitena.
Teiseks on siseruumides asuva mänguväljaku pargi kaunistamine integreeritud teemastiiliga. Kuni kaunistusstiil on kindlaks määratud, lõpetatakse laste siseruumides asuva mänguväljaku pargi kaunistamine. Sise lõbustuspargi kaunistuse võib aga jagada lihtsaks kaunistuseks ja peeneks kaunistuseks. Kui raha on piisavalt, saab loomulikult valida peene kaunistuse. Kuigi see maksab rohkem raha, vajab see hiljem vähem investeeringuid. Kui teil on väike eelarve, saate valida lihtsa kaunistuse, näiteks hankige vajaliku teemaga seinapaber.04

Sise mänguväljaku kuue peamise ala kujundus


1. Meelelahutusala: meelelahutusala on siseruumides asuva mänguväljaku tuum, mis pakub turistidele suurimat rõõmu. Kõrgtehnoloogilise vanema ja lapse suhtlemisega seotud temaatiliste mänguvahendite kaudu levitatakse loo teemat ja õnne turistidele igal stseenil.
2. Etendusala: siseruumides asuva mängukeskuse etendusala on tavaliselt lastele mõeldud lava. Kujundab ainulaadse valgustuse muutmise programmi ja teemamuusika, juhib kogu pargi valgustust ja muusikamuutusi juhtimisruumi kaudu ning muudab kogu teemapargi etenduse ajal suureks väljakuks, et panna inimeste kirg haripunkti jõudma .


3. Haridusruum: integreerige haridus kõrgtehnoloogia abil meelelahutusse, muutke multifilmitegelased õpetajateks liitreaalsustehnoloogia abil, suurendage tunduvalt nende huvisid ja käivitage pidevalt kursuste sari, mis võimaldab lastel mängides teadmisi õppida ja tugevdada atraktiivsust. haridus, kui nad mängivad laste mänguväljakul.

4. Teenindusruum: pakkuda igale turistile kõige esmaklassilisemat teenust, sealhulgas mitmeid teenuseid, nagu laste juuksur, laste riided ja laste pildistamine, et parandada pere meelelahutuskeskuse viskoossust ja klientide rahulolu.

5. Toitlustusruum: toitlustusruum on pakkuda turistidele oma lemmikmagustoite, jooke, jäätist ja muid toite, kui nad on väsinud, meelitada neid kauemaks pere meelelahutuskeskuses viibima.

6. Müügipind: Teemalooga on seotud rida tuletisinstrumente, sealhulgas mänguasjad, raamatud, kingitused jne. Turistid saavad valida mis tahes kingituse, mida nad soovivad. brändi suhtlusvõime.


Kuni lastepark on hästi sisustatud, meelitab see lapsi loomulikult parki mängima. Kui külastajaid on rohkem, läheb äri paremaks. Seetõttu on laste siseruumides mänguväljaku kaunistamine väga oluline. Peame sellele erilist tähelepanu pöörama ja mitte mõtlema sellele kord ja igaveseks. Paljud kaunistusstiilid tuleb kohandada hilisemas tööetapis. Kui raha on piisavalt, on vaja muudatusi teha.
Tehke kaunistusskeem vastavalt kohalikule kultuurile, turule ja tarbijarühmadele ning kaaluge põhjalikult neid tegureid, mis võivad mitte ainult peegeldada nende endi ideid, äratada mängijate tähelepanu, vaid vastavad ka kohaliku turu kultuurile.
Üldiselt tuleks laste mänguväljaku saidi kaunistamisel meeles pidada, et see põhineb peamiselt saidi tegelikel vajadustel, paigutus on mõistlik ja see ei saa mitte ainult arvestada üldmõju, vaid kajastada ka selle iseärasusi. Erinevad kaunistusstiilid võivad parandada laste mänguväljaku taset, äratada laste tähelepanu ja muuta puhkekeskuse populaarsust!